REGISTRACE JSOU OTEVŘENÉ

Listopad 2017

Konohagakure no Sato

27. listopadu 2017 v 18:01 | Adminka
Související obrázek


STAV VE VESNICI

spřátelené vesnice: Kirigakure no sato
neutrální vesnice: Amegakure no sato
znepřátelené vesnice: Sunagakure no sato

Konoha by se dala považovat za jednu z nejvyspělejších a nejsamostatnějších vesnic. Vyniká hlavně v lékařských oblastech. Pochází z ní ti nejlepší medici. Největší vliv ve vesnici má momentálně klan Hyuuga. Tomu se podařilo převzít moc v městské radě a tudíž jej nedokáží přehlasovat ani všechny klany dohromady.
Jeho největším oponentem je klan Nara, jakožto druhý nejsilnější klan ve vesnici, má vysoké postavení a u lidí se těší větší oblibě, než Hyuuga.
Tyto dva klany nejsou navzájem ve přátelském vztahu. Údajně proběhlo několik pokusů o odstranění Nara klanu, ale ani jeden úspěšný, a média ani úřad nepotvrdili ony spekulace.
Konoha je momentálně znepřáteleném vztahu se Sunou, kvůli incidentu při kalamitě před pár lety, kdy Konožská rada odmítla pomoct Suně.

Bývalí Hokage

Klany

Geninské týmy

Zmražené postavy


Hlášení neaktivity

27. listopadu 2017 v 17:56 | Adminka
Pokud budete vědět,že nějaký ten den budete chybět nebo víte o dlouhodobé neaktivitě určitě to hlašte. Sem to můžete nahlásit od kdy do kdy a určitě to nahlašte i svému senseiovi.
Související obrázek

Registrace

26. listopadu 2017 v 18:30 | Adminka
Pokud se chcete připojit do této hry, prvním krokem je sestrojení životopisu pro postavu, za kterou budete hrát.
Řiďte se níže vypsanými pokyny, po zhotovení životopisu ho zašlete nikoliv jako přílohu, ale překopírovaný jako text do mailu, načež vám bude tento buďto schválen, nebo ne.

Tvorba organizace

26. listopadu 2017 v 18:27 | Adminka
Pokud jste už trochu zaběhlými hráči a orientujete se ve vodách hry, je zcela možné, že se u vás objeví nápady na skupiny s nějakým záměrem či cílem. K tomu slouží tzv. Organizace.
Pokud máte dojem, že je váš nápad dobrý a zaujal by více hráčů, máte možnost vytvořit si ve hře vlastní organizaci. Stačí jí sepsat podle osnovy a zaslat na herní e-mail.

Tvorba rodiny

26. listopadu 2017 v 18:25 | Adminka
Měli jste v úmyslu založit si klan, ale byl nevyhovující? Chcete pouze menší rodinu a ne přímo celý klan s jednou určitou specializací či schopností? Potom máte možnost založit si vlastní rodinu.
Pokud máte dobrý nápad na ojedinělou techniku, o kterou by podle vás mohlo mít zájem více hráčů, ale pro klan je nevhodná či ji nechcete přímo do klanu vpouštět, založte si rodinu. Stačí pouze podle osnovy vyplnit informace a zaslat na herní e-mail.

Tvorba klanu

26. listopadu 2017 v 18:10 | Adminka
Jste - li trochu zaběhlejšími hráči nebo se alespoň orientujete obstojně ve hře, máte možnost uplatnit svou fantazii i na něčem větším jako je například tvorba vlastního klanu.
Potřebujete k tomu jen dva věci - nápad a další dva hráče, kteří s vámi klan založí. Ale není to tak snadné, jak se zdá, ve hře je už spousta různých klanů, a tak mají šanci jen ty originální. Vaše fantazie je ale zajisté vynikající.
V okamžiku, kdy budete mít klan podle osnovy vypsaný, a členové budou sehnáni, zašlete ho na mail stejně jako životopis či jutsu(a stejně tak i ve formě textu) a počkejte na rozsudek.
Výsledek obrázku pro naruto clans

Tvorba loutky

26. listopadu 2017 v 18:06 | Adminka
Chcete-li si založi postavu loutkáře, spolu s životopisem zasílejte i podrobný popis vašich loutek. Jejich skryté zbraně, mechanismy, jejich vybavení, kolik ho mají a jak toto vše využívají atd.
Chcete-li dále během hry vaše loutky nějak upravit či nějakým způsobem začít využívat nějaké jejich nové vlastnosti či zbraně, či jednoduše přidat do vašeho arzenálu loutky nové, zašlete nejprve váš nápad ke schválení na herní mail.
Genin může naráz ovládat loutku pouze jednu.
Pro tvorbu loutek sice žádný formulář připravený nemáme, jelikož by to bylo spíše omezující, než k užitku, nicméně níže můžete nalézt ukázkovou loutku, abyste si mohli udělat představu, jak popis vaší vlastní loutky pojmout:
Související obrázek

Tvorba jedu

26. listopadu 2017 v 18:01 | Adminka
Jedy jsou záludná věc, a proto, aby po jednom lehkém škrábnutí senbonem na rameni nebylo hned po boji, vám budeme vaše jedy schvalovat podobně, jako techniky.
V praxi to může znamenat, že některé jedy budou například účinkovat hned, a jiným bude nástup účinku naopak pár postů trvat.

Tvorba summona

26. listopadu 2017 v 17:54 | Adminka
Tvorba summona Ti, co chtějí ovládnout Kuchiyose nebo bojovat bok po boku s nějakým zvířecím spolubojovníkem, si ho mohou, lépe řečeno musí, také sepsat dle vlastní fantazie. Stačí, když stejně jako u technik srozumitelně vyplní níže uvedenou osnovu a zašlou své stvoření ke schválení na náš e-mail (opět ve formě textu).
Výsledek obrázku pro kuchiyose no jutsu gif

Tvorba jutsu

24. listopadu 2017 v 12:10 | Adminka
V okamžik, kdy vám přijde mail schvalující vaši postavu do hry a vy za ní začnete hrát, můžete využít svoji fantazii ve tvorbě vlastních jutsu.
V nabídce máte celou škálu možných ninjutsu, taijutsu i genjutsu, přesto máte příležitost svojí postavu obohatit o vlastní tvorbu.
Stačí jen srozumitelně vyplnit níže uvedenou osnovu a zaslat vaše jutsu pro schválení na stejný e-mail, kam jste zaslali životopis(opět ve formě textu).
Související obrázek