REGISTRACE JSOU OTEVŘENÉ

Tvorba jedu

26. listopadu 2017 v 18:01 | Adminka
Jedy jsou záludná věc, a proto, aby po jednom lehkém škrábnutí senbonem na rameni nebylo hned po boji, vám budeme vaše jedy schvalovat podobně, jako techniky.
V praxi to může znamenat, že některé jedy budou například účinkovat hned, a jiným bude nástup účinku naopak pár postů trvat.


Osnova + vysvětlení:
Úroveň a jméno uživatele jedu: Zde uveďte úroveň postavy a její jméno, pro kterou jed zamýšlíte. Silnější postavy mohou logický používat silnější jedy.
Popis jedu: Zde popište, jak se jed aplikuje, jak se užívá, a co způsobuje, případně i rychlost nástupu účinku a dobu jeho trvání, v postech a/nebo nějaké časové jednotce (minuty, hodiny, dny...). Rovněž sem můžete napsat, jak složité by mělo být se ho zbavit, či postup, jak se ho zbavit (vysát z rány, zapít velkým množstvím vody, apod.)

Příklad:
Úroveň uživatele jedu: Genin
Popis jedu: Tímto jedem se potírá sečná zbraň. Způsobuje zvýšenou krvácivost rány a brání jí v hojení, což může vést od rychlého nástupu malátnosti z nedostatku krve až k vykrvácení, pokud není postižený v klidu a nesnaží se jedu zbavit a ránu si ošetřit. Účinkuje okamžitě a tak dlouho, dokud není rána vyčištěna nebo vymyta.

Úroveň uživatele jedu: Pokročilý chuunin
Popis jedu: Jedná se o paralytický jed, kterým se potírají zbraně. Od doby, co se dostane ránou do těla, se po něm začne šířit a oběť může cítit nástup efektu v podobě občasných křečí ve svalech. Tři posty po otrávení jed svou oběť na dobu tří postů zcela paralyzuje a ta tak může dění kolem jen bezvládně přihlížet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama