REGISTRACE JSOU OTEVŘENÉ

Tvorba klanu

26. listopadu 2017 v 18:10 | Adminka
Jste - li trochu zaběhlejšími hráči nebo se alespoň orientujete obstojně ve hře, máte možnost uplatnit svou fantazii i na něčem větším jako je například tvorba vlastního klanu.
Potřebujete k tomu jen dva věci - nápad a další dva hráče, kteří s vámi klan založí. Ale není to tak snadné, jak se zdá, ve hře je už spousta různých klanů, a tak mají šanci jen ty originální. Vaše fantazie je ale zajisté vynikající.
V okamžiku, kdy budete mít klan podle osnovy vypsaný, a členové budou sehnáni, zašlete ho na mail stejně jako životopis či jutsu(a stejně tak i ve formě textu) a počkejte na rozsudek.
Výsledek obrázku pro naruto clansOsnova:
Název klanu:
Vesnice klanu:
Zaměření klanu:
Kekkei Genkai:
Popis Kekkei Genkai:
Nevýhody Kekkei Genkai:
Klanové tréninky:
Historie klanu:
1. Vznik klanu
2. Vyvíjení se klanu
3. Dnešní situace klanu
4. Cíl klanu
Techniky klanu:
Informace navíc:
Členové klanu:

Vysvětlivky:
Název klanu:
Napište sem, jak se váš klan bude nazývat.
Vesnice klanu:
Patří sem celý název vesnice, ve které se klan momentálně nachází.
Může se ale také jednat o takzvaný "Otevřený klan". Takový klan je usídlen ve Světě Shinobi a jeho členové jsou roztroušeni po světě. Členové "Otevřeného klanu" mají sice stejné schopnosti a Kekkei Genkai, ale působit mohou v jakékoliv vesnici, ve které se rozhodli usadit a sloužit jí.

Zaměření klanu:
Jedna věc, která je pro klan nejdůležitější. Zaměření se odvíjí od Kekkei Genkai, pokud ho klan vlastní. Může to být taijutsu , nějaký druh ninjutsu, genjutsu, doujutsu a spousta dalších věcí, které vás jen napadnou.
Kekkei Genkai:
Napište japonský, popřípadě i český název Kekkei Genkai. Avšak ne každý klan musí Kekkei Genkai vlastnit. Mohou mít i pouhou specializaci, kdy tato kolonka zůstane nevyplněná.
Popis Kekkei Genkai:
Podrobně a srozumitelně popište, jakou podobu má KG vašeho klanu a jak funguje.
Nevýhody Kekkei Genkai:
Všechno má své pro a proti, i Kekkei Genkai. Zápory patří přímo sem.
Klanové tréninky:
Pokud klan trénuje nějak speciálně děti a členy před nástupem, či při studiu v Akademii, popište podobu takového tréninku.
Historie klanu:
1. Vznik klanu (Patří sem zakladatelé klanu, jeho původ a celkový popis, jak, kde a kdy váš klan vlastně vznikl.)
2. Vyvíjení se klanu (Jak pracovali členové klanu se svým Kekkei Genkai, zda ho rozvíjeli, vytvářeli klanové techniky, patří sem i zvraty v historii klanu jako vyhoštění, nečekané spády v jejich vývoji či pohybu, apod.)
3. Dnešní situace klanu (Jaké je jejich postavení ve vesnici, konečná forma dotvořeného Kekkei Genkai, jak vypadá hierarchie klanu a jak funguje, atd.)
4. Cíl klanu (Co je cílem vašeho klanu? Zda jen chtějí chránit svojí vesnici, touží být nejsilnějšími nebo si jen přejí žít v souznění s okolím. Vše sem patří.)

Techniky klanu:
Využijte formulář pro vytvoření technik a jednotlivě popište každou techniku klanu.
Informace navíc:
Dodatky; poznámky za čarou; vše, co chcete ještě sdělit o svém klanu, Kekkei Genkai nebo ostatních věcech. Je možné připojit i vysvětlivky.
Členové klanu:
K vytvoření klanu musí být minimálně tři aktivní hráči, kteří si postavu z tohoto klanu i zřídí! Pokud má tedy hráč už v místnosti vyčerpaný limit postav, je jako zakladatel nevyhovující.
Jméno postavy (+obrázek) - Jméno uživatele
Jméno postavy (+obrázek) - Jméno uživatele
Jméno postavy (+obrázek) - Jméno uživatele
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama