REGISTRACE JSOU OTEVŘENÉ

Tvorba loutky

26. listopadu 2017 v 18:06 | Adminka
Chcete-li si založi postavu loutkáře, spolu s životopisem zasílejte i podrobný popis vašich loutek. Jejich skryté zbraně, mechanismy, jejich vybavení, kolik ho mají a jak toto vše využívají atd.
Chcete-li dále během hry vaše loutky nějak upravit či nějakým způsobem začít využívat nějaké jejich nové vlastnosti či zbraně, či jednoduše přidat do vašeho arzenálu loutky nové, zašlete nejprve váš nápad ke schválení na herní mail.
Genin může naráz ovládat loutku pouze jednu.
Pro tvorbu loutek sice žádný formulář připravený nemáme, jelikož by to bylo spíše omezující, než k užitku, nicméně níže můžete nalézt ukázkovou loutku, abyste si mohli udělat představu, jak popis vaší vlastní loutky pojmout:
Související obrázekJak sepsat svou loutku?

Ningen
Ningen je humanoidní, dřevěná loutka, vypadající jako obyčejná figurína z výlohy nějakého obchodu s šaty.
Nenechte se ale jejím vzhledem mýlit, neb se uvnitř této loutky skrývá nejedno nemilé překvapení.
Jeho holá hlava se může během okamžiku vysunutím ostrých, železných hrotů proměnit v řemdich s metr dlouhým řetězem na rukojeti, a dá se tudíž od těla odloučit a použít jako zbraň, kterou může třímat buď Ningen, a nebo kdokoliv jiný, co s touto zbraní umí. A nebo se může nechat napojený na tělo a loutka tak může svým soupeřům zasazovat smrtelná "čelíčka."
Paže loutky se mohou odpojit od těla a pomocí skrytých čepelí, které se vysunou z místa, kterým byla loutka napojená na trup, zaútočit na nepřítele.
Pokud jde o trup loutky, raději se k ní moc nepřibližujte. Z přední i zadní části se totiž mohou vysunout krátké hroty, pokrývající téměř celou plochu trupu, namočené v ochromujícím jedu, který z vás udělá pouhé ležící tělo, neschopné pohybu, avšak při smyslech.
A pokud jde o nohy loutky, na chodidlech je ukryt tajný otvor, ze kterého může Ningen po odklopení vystřelit salvu pěti senbonů, rovněž otrávených již zmíněným ochromujícím jedem, až třikrát za souboj z každé nohy.
Loutka je stavěná spíše na hbitý styl boje, jelikož není moc chráněná a ani těžká.
Její trup halí něco jako šedé, potrhané pončo (viz. Kankurova loutka Karasu).
Díky svým vlastnostem je loutka dost lehká na to, aby ji loutkář udržel nad zemí pomocí svých chakrových lanek, a tudíž se nepotřebuje opírat o zem nohama, jako jiné bytelnější a těžší loutky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama