REGISTRACE JSOU OTEVŘENÉ

Tvorba organizace

26. listopadu 2017 v 18:27 | Adminka
Pokud jste už trochu zaběhlými hráči a orientujete se ve vodách hry, je zcela možné, že se u vás objeví nápady na skupiny s nějakým záměrem či cílem. K tomu slouží tzv. Organizace.
Pokud máte dojem, že je váš nápad dobrý a zaujal by více hráčů, máte možnost vytvořit si ve hře vlastní organizaci. Stačí jí sepsat podle osnovy a zaslat na herní e-mail.Osnova:
Název organizace:
Původ organizace:
Historie:
1) Vznik organizace
2) Nynější stav
3) Cíl organizace
Členové organizace:
Dohlížející admin:

Vysvětlivky:
Název organizace:
Každá organizace si nese svůj název, pod kterým o sobě dává vědět ostatním. Sem napište celé jeho znění v japonštině, případně i s překladem do češtiny.
Původ organizace:
Může to být vesnice ze stávajících v Narutovi, vesnice ve hře, ale i zcela jiné místo, které si zvolíte či vymyslíte. Organizace může mít původ téměř jakýkoliv, sem ho pouze napište, popřípadě i vysvětlete, proč se právě tohle místo stalo základním kamenem.
Historie:
1) Vznik organizace (Proč se vaše postavy vlastně rozhodli založit organizaci? Co je k tomu vedlo? Jaké pro to měly důvody a jak k tomu vůbec došlo? Podrobně to rozepište.)
2) Nynější stav (Kde se právě vaše organizace nachází? Má nějaké úkryty či zázemí? Kde se pohybuje a v jaké fázi je rozvoj jejich plánů? Napište to sem.)
3) Cíl organizace (O co vlastně vaší organizaci jde a co je jejím cílem? Podrobný popis jejich snah patří do této kolonky.)
Členové organizace:
K vytvoření organizace musí být minimálně tři aktivní hráči, kteří do organizace se svou postavou i vstoupí!
Jméno postavy (+obrázek) - Jméno uživatele
Jméno postavy (+obrázek) - Jméno uživatele
Jméno postavy (+obrázek) - Jméno uživatele
Dohlížející admin:
Jedinou podmínkou u vytvoření Organizace je, že v případě schválení se musí zodpovídat danému adminovi, který s tím bude souhlasit a dohlédne na chod organizace. Najděte si tedy admina, který bude ochotný dělat vám patrona a napište sem jeho přezdívku co má zaregistrovanou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama