REGISTRACE JSOU OTEVŘENÉ

Tvorba postavy

24. listopadu 2017 v 10:41 | Adminka
Pokud se chcete připojit do této hry, prvním krokem je sestrojení životopisu pro postavu, za kterou budete hrát.
Řiďte se níže vypsanými pokyny, po zhotovení životopisu ho zašlete nikoliv jako přílohu, ale překopírovaný jako text do mailu, načež vám bude tento buďto schválen, nebo ne.

Osnova:
Jméno:
Příjmení:
Nick:
Vesnice:
Věk:
Pohlaví:
Sen:
Klan:
Kekkei Genkai:
Styl boje:
- Taijutsu:
- Ninjutsu:
- Genjutsu:
- Element:
- Zbraň, vybavení:
Vzhled:
- Váha:
- Výška:
- Obrázek:
Krevní skupina:
Charakter:
Příběh / Životopis:

Vysvětlení:
Jméno:
Jméno svojí postavy můžete vymyslet v podstatě jakékoliv, berte však v potaz, že se svět Naruta nalézá v Japonsku a tak jsou vhodná japonská jména nebo alespoň jim podobná.
Snažte se vyvarovat častému opakování jmen, když ve vesnici pobíhají tři Yuki nebo dvě Hoshi, je to značně nepřehledné.
Stávající jména z Naruta jako Sasuke, Naruto, Sasori, ale i Haruno, Uzumaki, Hatake a podobně nejsou povolena použít.

Příjmení:
Stejně jako pro jméno platí i pro příjmení fakt, že by mělo být japonské, nebo tak alespoň znít, a stejně tak si dejte pozor, abyste si nezvolili za příjmení takové, které je již obsazené nějakým klanem ve hře, či které se ve hře již hojně nachází.
Nick:
Napište svou přezdívku pod kterou byste měli případně další postavy
Vesnice:
Můžete si vybrat z několika vesnicemi, do kterých se můžete jako hráč připojit. Do této kolonky pouze vyplňte její celé znění.
Věk:
Zde stačí napsat věk vaší postavy v letech. Ideální věk je 11 až 13 let. Konec konců, Kakashi co odmaturoval v 5 letech byl jen jeden.
Pohlaví:
Vyberte si, zda vaše postava bude žena nebo muž.
Sen:
Nemusí se to nikdy vyplnit, ale přesto v to může vaše postava doufat. Od toho také sny jsou. Tato kolonka slouží pro vypsání všech přání vaší postavy.
Klan:
Na stránkách našeho blogu je přehled klanů, do kterého je možno se zapojit po domluvě se správcem klanu. Ten má právo vás vpustit, ale i odmítnout podle svého vlastního uvážení.
Klan určený pro některou vesnici NESMÍTE míchat do vesnic cizích, povoluje se to pouze v naprosto výjimečných případech s opravdu dobrým či originálním odůvodněním.

Kekkei Genkai:
Tato kolonka se vztahuje k položce Klan. Pokud si vyberete jeden z klanů s Kekkei Genkai, sem napíšete jeho název.
Styl boje:
Shinobi se možná učí z počátku stejným principům v boji, ale každý má nakonec svůj vlastní originální styl. Vypište tady všechno, čím se vaše postava odlišuje v postupu při boji, jestli ovládá nějaký specifický způsob boje ať už Akupunkturu, wrestlling nebo cokoliv jiného, jež vás napadne.
Taijutsu:
Ovládá vaše postava taijutsu málo, středně dobře, nebo v něm bude stejně tak dobrá jako Lee? Je jí tento styl boje blízký, nemá k němu sklony, nebo je to naopak to jediné, co umí? Přesně sem to vypište.
Ninjutsu:
Umí vaše postava zacházet s chakrou dobře, perfektně, nebo jen slabě? Chce umět co nejvíc jutsu, přeje si ovládnout několik druhů elementů? Tady to vypište.
Genjutsu:
Je vaše postava typ pro iluze? Není vhodná ani pro boj zblízka, ani pro střední vzdálenost, ale je naopak skvělá pro bezkontaktní boj? Oplývá spoustou fantazie? Napište to sem.
Element:
Máte na výběr z pěti hlavních elementů (doton - země, fuuton - vítr, raiton - blesk, katon - oheň, suiton - voda), jeden z nich se vaše postava bude v počátcích učit ovládat. Sem napište, který to bude.
Zbraň, vybavení:
Pokud vaše postava používá jakoukoliv zbraň při bojích či trénincích, vypište to sem. Ať už jde o obyčejné kunaie nebo shurikeny, ale i senbony, katany, hole a spousty dalších zbraní, které si můžete vybrat. Možností máte nespočet a originalita se cení. Nicméně si dejte pozor na to, aby ono originální vybavení vaše postava skutečně potřebovala a bylo pro její styl boje důležité, jinak se budete muset spokojit se Základní Výbavou, popsanou v pravidlech v bodě 10.
Vzhled:
Popište, jak vaše postava vlastně vypadá, jestli má někde po těle jizvy či znaménka a tetování, co nosí nejčastěji na sobě, jaké má nejoblíbenější barvy a další věci, co vás jen o vaší postavě napadnou.
Váha:
Shinobi obvykle váží méně než je typické, váhu zvolte úměrně vaší postavě i podle schopností, které do ní vkládáte. Pište ji číselně v kilogramech.
Výška:
Jestli je vaše postava miniaturní nebo obrovská je pouze na vás. Zapisujte výšku číselně v centimetrech.
Obrázek:
Stejně jako u jmen máte víceméně naprosto volnou ruku i u výběru obrázku pro svou postavu. Jde o její portrét, takže jaký zvolíte obrázek, tak bude vaše postava i vypadat. Snažte se ale o to, aby obrázek alespoň částečně odpovídal postavě(kolik jí je let, zda je to dívka nebo muž xD) a aby šlo o styl kresby co nejpodobnější stylu mangy či anime, když jde o toho Naruta
Stejně jako u jmen není dovoleno používat podobizny stávajících postav z Naruta, obrázek se Shikamarem či Sasukem vám skutečně nebude uznán.
Neposílejte obrázky jako přílohu. Nahrajte ho na nějakou stránku k tomu určenou či si ho najděte na internetu a do této položky překopírujte odkaz na něj.

Krevní skupina:
Máte na výběr ze čtyř základních druhů (0, A, B, AB). Jednu skupinu si vyberte.
Charakter:
Tady máte nejlepší příležitost a největší povinnost toho napsat hned po Příběhu / Životopisu co nejvíce.
Patří sem celková povaha vaší postavy, jak se chová za určitých situací, její vystupování a názory, přístup k zadaným úkolům i svému okolí a celkově rysy jejího vnitřku.
Jestli je optimista nebo sklerotik, neposlušná nebo vychovaná, má sklony k pomstychtivosti nebo je mírumilovná. To vše sem patří.

Příběh / Životopis:
Tady byste se měli pořádně rozepsat a předvést. Přeci jen, životopis vaší postavy je váš první dojem, který můžete udělat.
Patří sem popis života vaší postavy až do okamžiku, kdy se setkala se svým týmem. Všechny důležité okamžiky, události nebo lidé, kteří ji ovlivnili, všechno co kdy předtím udělala či zažila, co ji nějak poznamenalo a udělalo z ní člověka, jakým dnes je, to vše sem patří.

Příklad:
Jméno: Leiko
Příjmení: Hyuuga
Nick: Lei
Místnost: Konohagakure no Sato
Věk: 12
Pohlaví: žena
Sen: Chtěla by změnit smýšlení obou větví klanu
Klan: Hyuuga
Kekkei Genkai: Byakugan
Styl boje:
- Taijutsu: Nejvyužívanější ze všech tří stylů boje. Využívá ho při každé možnosti a také v největší míře
- Ninjutsu: S tímto stylem si Amao celkem rozumí, umí jej dobře využívat, používá jej v kombinaci s taijutsu
- Genjutsu: Vůbec nevyužívá, umí akorát poznat a částečně prolomit iluze
- Element: -
- Zbraň, vybavení: Jeden Fuma shuriken, několik motouzů drátu a na zádech nosí i kunai-ostří, které skoro nikdy nevyužívá. V malé kapsičce má i pár shurikenů a kouřových bomb
Vzhled:
- Váha: 45 kg
- Výška: 155 cm
- Obrázek: https://vignette.wikia.nocookie.net/narutooriginals/images/d/d5/Commission_mytties_by_narutolover6219-d5gjykj.jpg/revision/latest?cb=20121001130858
Krevní skupina: A+
Charakter: Leiko je lehkovážná a možná trochu arogantní. Taková je možná proto, že je z hlavní větve klanu Hyūga. Její rodiče do ní vkladají velké naděje. Takže Leiko nese velké břímě, aby je nezklamala.Velice ráda poslouchá hudbu.Tak je velice možné,že ji často uvidíte se sluchadlama na hlavě. Jinak její charakter se může postupem často změnit, buď k horšímu nebo k lepšímu.

Příběh / Životopis: Leiko se narodila do vznešeného klanu Hyūga do hlavní větve. Když byla malá ráda si chodívala hrát s dětmi z vedlejší větve. Nejvíce si ráda hrávala s Takashim. Jenže postupem času jí to rodiče zakazovali. Nechtěli, aby se zahazovala se servítkou z vedlejší rodiny a už od pěti let ji nutili tvrdě trénovat. Ona však tajně utíkala do vedlejší rodiny, kde spolu s Takashim ráda trénovala. Akademii dokončila o rok později než měla. Rodiče ji za to pořádně vynadali a ztvrdili jí tréninkový plán, co měla. Když už konečně odmaturovala, tak přišla do týmu. Po té co odmaturovala to samozřejmě běžela říct Takashimu. Ten ji popřál, ale nejdříve se jí vysmál. Za to ho pořádně zmlátila. Takashi na to, že byl z vedlejší rodiny byl talentovaný za tímco ona vstoupila do týmu on už plnil mise tybu B a C. Další den chtěla s Takashim trénovat Byakugan, ale tam jí řekli, že Takashi zemřel během mise. Byla z toho zdrcená. Od té doby není až taková mluvka co bývala. Jejím největším snem je se dostat co nejdříve do čela hlavní rodiny klanu Hyūga a tak zařídít mír a pořádek mezi hlavní a vedlejší větví klanu už jen kvůli Takashimu. Rodičům se nelíbí, že by byli zadobře s vedlejší větví, oni je měli za odpad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama