REGISTRACE JSOU OTEVŘENÉ

Tvorba rodiny

26. listopadu 2017 v 18:25 | Adminka
Měli jste v úmyslu založit si klan, ale byl nevyhovující? Chcete pouze menší rodinu a ne přímo celý klan s jednou určitou specializací či schopností? Potom máte možnost založit si vlastní rodinu.
Pokud máte dobrý nápad na ojedinělou techniku, o kterou by podle vás mohlo mít zájem více hráčů, ale pro klan je nevhodná či ji nechcete přímo do klanu vpouštět, založte si rodinu. Stačí pouze podle osnovy vyplnit informace a zaslat na herní e-mail.


Osnova:
Název rodiny:
Vesnice rodiny:
Speciální schopnost:
Speciální tréninky:
Historie rodiny:
1. Vznik rodiny
2. Vývoj rodiny
3. Dnešní situace rodiny
4. Cíl rodiny
Informace navíc:
Členové rodiny:

Vysvětlivky:
Název rodiny:
Napište sem název vaší rodiny, tedy příjmení vašich postav.
Vesnice rodiny:
Patří sem celý název vesnice, ve které je rodina v současné době zabydlená a žije v ní.
Speciální schopnost:
Nejedná se o Kekkei Genkai, ale i tak vaše rodina může mít vlastní techniku, schopnost či zaměření, kterým je výjimečná. Sem stačí jejich speciální schopnost či techniku podrobně a srozumitelně rozepsat.
Speciální tréninky:
Pokud vaše rodina má mezi svými členy určité tréninky, které své členy učí, popište zde jejich průběh.
Historie rodiny:
1. Vznik rodiny (Patří sem zakladatelé rodiny, její původ a celkový popis, jak, kde, kdy a proč vlastně vznikla.)
2. Vývoj rodiny (Jak pracovali členové rodiny se svou speciální schopností, zda ji rozvíjeli, patří sem i zvraty v historii rodiny jako vyhoštění, nečekané spády v jejich vývoji či pohybu, apod.)
3. Dnešní situace rodiny (Jaké je postavení rodiny ve vesnici, konečná forma dotvořené SS, jak vypadá hierarchie rodiny a jak funguje, atd.)
4. Cíl rodiny (Co je cílem vaší rodiny? Zda jen chce chránit svojí vesnici, touží být nejsilnějšími nebo si jen její členové přejí žít v souznění s okolím. Vše sem patří.)
Informace navíc:
Dodatky; poznámky za čarou; vše, co chcete ještě sdělit o své rodině, SS nebo ostatních věcech. Je možné připojit i vysvětlivky.
Členové rodiny:
Vytvořit rodinu může jakýkoliv aktivní hráč, který si ovšem postavu z tohoto klanu i zřídí! Pokud tedy hráč už má v místnosti jinou postavu a nebude mu povolena druhá, je jako zakladatel nevyhovující.
Jméno postavy (+obrázek) - Jméno uživatele
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama