REGISTRACE JSOU OTEVŘENÉ

Klan Mokushi

10. prosince 2017 v 16:12 | Adminka
Výsledek obrázku pro Klan Mokushi
Klan Mokushi je klanem mistrů loutkářů, kteří jak jsou křehcí, tak tak rychle dokáží protivníka složit pomocí jen několika prstů. Je to klan tajnůstkářů, ze kterých je každý originál. Své loutky si vymýšlí sami, v klidu vlastního domova, kde je nikdo neruší a především nešpehuje, a v sídle se scházejí jen zřídka. Nicméně klan Mokushi, ač poměrně malý, je pořád ještě klan, a ten musí mít nějaký řád a systém.

Významné osobnosti

Výsledek obrázku pro sunagakure ninja
Hidden Mokushi
Klanový specialista na lidské tělo, protézy, jedy a plyny Fushigi vskutku dostává svému jménu. Dovede dělat hotové divy, co se humanoidních konstrukcí a tvorby chemikálií týče. Nejeden válečný veterán mu vděčí za své zdraví či umělou paži nebo nohu. Říká se o něm, že je to šílený profesor, a Fushigi tomu svým černým humorem vážně hodně nahrává, ale takový on prostě je. Pro něho není rozdíl, jestli se rýpe v paži dřevěné, nebo té lidské. V sídle sice nebydlí, ale tráví zde drtivou většinu svého času, v dílně E či knihovně.


Oshizu Mokushi
Klanový specialista na skryté mechanismy, loutková jutsu, a designer Nobu je bratrem Hanza. Narozdíl od svého bratra však neměl nikdy tak vysoké ambice a vždy se raději držel zpátky. Má totiž rád svůj klid a pohodu, kterou potřebuje k vymýšlení různých triků a fint, které by se daly zabudovat do loutek, a nebo přímo komb, která by se dala s loutkami provést. Na první pohled by ho asi na loutkáře nikdo netipl. Alespoň podle jeho dobré fyzičky ne, kterou se od většiny loutkářů liší. Čím je ještě poměrně jiný, je jeho otevřenost. Nevadí mu dávat tipy a rady mladé krvi, kvůli čemu ho většina ostatních loutkářů považuje za naivku. Svou roli v tom však zcela jistě i hraje jeho potřeba předvádět se a své geniální nápady. Najít ho můžete v klanovém sídle, kde bydlí spolu s Hanzem, obvykle v dílně A.

Sídlo

Výsledek obrázku pro sunagakure
Členové klanu Mokushi si žijí své životy po svém, v pohodlí vlastních domovů. Pokud nejde vyloženě o klanové záležitosti, starají se každý sám o sebe a jen zřídkakdy se z vlastní iniciativy vídají. Pokud na to už ale dojde, je jim k dispozici klanové sídlo, které je pro klan centrem všeho. Loutkáři si zde mohou prostudovat spisy o klanových technikách a plánech loutek či historii klanu, ponořit se do tvorby loutek v dílnách, změřit své síly s jinými na cvičišti v "Aréně", či prostě odpočívat, povídat si s jinými, kteří se zde právě nacházejí, a debatovat o svých nápadech, což však málokterý dělá.
Výsledek obrázku pro sunagakure zasedací místnost
Konferenční místnost
Spolu s bytem vůdce klanu jediná místnost v druhém patře, určená k probírání klanových záležitostí a řešení důležitých témat. Konají se zde briefingy a diskuze ohledně misí či kroků, které se týkají celého klanu. Pro mnoho členů znamená nudné tlachání o ničem, pro jiné zase emotivní projevy, kterými se snaží dosáhnout svého.
Související obrázek
Knihovna
Menší knihovna, nacházející se uvnitř sídla. Jsou zde uloženy všechna moudra, návrhy, plány, postupy a techniky, týkající se umění loutkářství, které se loutkáři rozhodli neponechat jen pro sebe a byli ochotni je sepsat a dát k dispozici i jiným. Avšak vzhledem k tomu jací jsou tajnůstkáři je tato knihovna spíše knihovničkou.
Výsledek obrázku pro sunagakure dílna loutek
Dílny
Tady jsou loutkáři ve svém živlu. V dílnách mají k dispozici všemožné nářadí, pomocí kterého přetvářejí kovy a dřevo v jejich smrtící umělecká díla, ve své loutky. Jelikož si nikdo z loutkářů nerad nechává koukat přes rameno, nachází se takovýchto dílen v sídle hned pět, označených písmeny A, B, C, D a E.
Výsledek obrázku pro sunagakure dílna loutek
Tajná zahrádka
Nejtajnější místo klanu. Jde o malou podzemní zahrádku, kde je šlechtěno a pěstováno ono tajemné, speciální klanové dřevo, které dělá z loutek členů klanu Mokushi skutečné stroje na zabíjení. O tomto místě vědí pouze významnější členové klanu, a to sice Hanzou, Fushigi a Nobu. Chcete-li si zajít pro ono dřevo, zavedou vás vaše kroky nejdříve za jedním z nich.
Výsledek obrázku pro sunagakure arena
Aréna
Klanové tréningové prostranství, nacházející se za sídlem, náramně se podobající gladiátorské aréně, odkud také pochází jeho název. Loutkáři zde mohou testovat své loutky na tréninkových panácích, rozmíštěných po obvodu kruhového cvičiště, jehož průměr má dobrých 50 metrů, či měřit vzájemně své síly. Jednou za čas je "Aréna" doopravdy využita jako pravá aréna, a to sice tehdy, kdy je pořádán loutkářský turnaj, kde má každý člen klanu možnost dokázat svým druhům, že si jeho umění a dovednosti zaslouží uznání a respekt. Zvítězit zde mohou vážně jen ti nejlepší. Turnaj však není zrovna častou záležitostí, jelikož jsou k němu obvykle zváni i vyšší představitelé vesnice spolu s několika významnějšími občany, a loutkáři nejsou obvykle zrovna extroverti.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama