REGISTRACE JSOU OTEVŘENÉ

Pakura klan

23. prosince 2017 v 14:51 | Adminka
Související obrázek

Jeden ze silnějších klanů v Písečné využívajicí Shakuton.Jedná se o spalující element. Uživatel tohoto Kekkei Genkai dokáže vytvářet mnohonásobně větší žár ohně než u ostatních ohnivých technik. Shinobi ovládající toto Kekkei genkai je odolný proti vyšším teplotám , protože používáním a už jen vlastněním tohoto Kekkei genkai se vystavuje vysokým teplotám.Protože Shakuton no Pakura měla hodně vzdáleného příbuzného tak se klan obnovil.Nyní je tento klan celkem v rozsáhlém stavu.

Významné osobnosti

Související obrázek
Tenma Pakura
Vůdce klanu
Tento mladík ač na to nevypadá je vůdcem klanu.Měl vcelmi klidné dětsví,rodiče ho rozmazlovali a starali se o něj.V akademii vždy vynikal a byl velkou nadějí.Geninem se stal o rok dříve než by měl a rodina či klan do něj dávali velké naděje.Tenma si toho všiml, že byli do něj vloženy naděje celého klanu. iuž nebyl tolik rozmazlován a pozornost měl jen vůči klanu.Musel víc než kdokoliv jiný trénovat aby mu mohli být svěřeny tajné techniky klanu.Rok na to bohužel jeho rodiče zemřeli a on musel zaujmout vůdčí post po otci.Protože už od malinka byl dobře vychovávaný a v trénicéch měl velmi dobré výsledky nikdo z klanu se nebál, že by to nezvládl.Tenma to zvládá celkem obstojně ač on sám si moc nevěří což nedává najevo.
Související obrázek
Yami Pakura
Instruktorka a pravá ruka vůdce klanu
Yami je asi o dva roky mladší jak Tenma,ale on si jí vybral jakou svou pravou ruku.Už od malinka ukázala svůj velký talent a Tenma si myslí, že bude vhodnou nástupkyní místo něj.Yami na rozdíl od Tenmy ona své rodiče nikdy nepoznala.Velmi se ale vyjímá v klanových technikách.Tenma si této dívky všiml a přivolal si ji k sobě řekl si, že když by se dokázala naučit jeho nejsilnější techniku udělá z ní svou pravou ruku. Nu což se nakonec stalo a díky jejímu talentu nejen technik či jutsu , ale i učení se technik se stala instruktorkou klanových technik.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama