REGISTRACE JSOU OTEVŘENÉ

Uchiha klan

9. prosince 2017 v 13:52 | Adminka
Související obrázek
VOLNÝCH MÍST: 5 z 5
Jeden ze čtyř vznešených klanů v Konohagakure, mnohými nazýván také jako nejsilnější především díky jejich přirozeným bojovým schopnostem a Kekkei Genkai - Sharinganu. Po oné osudné noci, kdy byla na příkaz starších drtivá většina klanu vyvražděna se zdálo, že je s klanem jednou pro vždy konec. Díky několika přeživším však jejich odkaz a jméno žily dál a tak se po mnoha a mnoha letech klan začal opět rozrůstat. Zaujímající své předešlé místo na kraji vesnice, Uchihové jsou rozhodnuti získat zpět svoji padlou slávu a znovu stanout jako jeden z nejsilnějších klanů vesnice. Pozici nejsilnějšího klanu ve vesnici však mezitím převzal klan Hyuuga, díky čemuž je mezi těmito dvěma klany rivalita a ani jeden se rozhodně nechce smířit s pozicí slabšího. Vedení klanu v současné době vyjednává s Hokage o rozšíření klanového území, zatímco se zbytek klanu snaží opět zabydlet ve vesnici a vydobít si zpátky svou pošramocenou reputaci. Lze jen po domluvě s adminy!

Významné osobnosti

Související obrázek
Akio Uchiha
Vůdce klanuVětšina lidí by Akio na pohled netipovala na ninju, natož rovnou na samotného vůdce tolik pověstného klanu, jako je právě klan Uchiha. Její dětství bylo klidné, ale brzká jejího otce, předešlého vůdce klanu, předhodila malou černovlásku do nepříjemné a nejednoduché situace. Buďto se sama postaví do čela klanu a ujme se povinností po svém otci, nebo onu funkci přenechá jinému členu klanu a tudíž zanevře na všechno, co ji její otec po sobě zanechal. Akio s menšíma pochybnostmi se rozhodla výzvě vyjít vstříc. Nebylo to sice jednoduché, ale situace v klanu se nakonec ustálila a všichni mohli zase v klidu žít, jako předtím. Tedy všichni, až na jednu. Pouze lidé Akio skutečně blízcí sledovali, jak se z malé věčně usměvavé holčiny pomalu stávala unavená a citově chladná žena, která polovinu času tráví prací a tu druhou odpočinkem. Přesto, že ji však skoro nikdo nevídá, lidé k ní chovají nepředstavitelný respekt. Stejně jako všichni ostatní, i Akio má však své temné tajemství. Většinou ji lze nalézt v jejich rodinném domě, který se nachází ve čtvrti klanu, kde přes den buď odpočívá, nebo pracuje, zatímco v noci se povětšinou jen poklidně toulá ulicemi.
Související obrázek
Kenzo Uchiha
Instruktor a správce klanu
Mladší bráška aktuálního vůdce klanu. Kenzo se svou sestrou Akio nikdy moc dobře nevycházel, přesto se však po smrti jejich otce rozhodl vyhledat útěchu právě u ní. Sice se na pohled může zdát tvrdý a přísný, ale pod tou skořápkou autority se přeci jen nachází milující osoba, pro kterou byla rodina vždy na prvním místě. Proto se u něj objevily obrovské výčitky svědomí, když viděl, jak se jeho sestra za ta léta změnila. I přes Akioův nesouhlas tedy začala pomáhat se správou klanu a především mladší členové klanu za ním mohou kdykoliv přijít, když mají zrovna nějaký problém, nebo si jen jednoduše potřebují o něčem promluvit, aby nemuseli rušit právě Akio. Díky této oblibě u lidí však vzniká spor, kdy se někteří lidé dohadují, jestli by nebyl na pozici vůdce klanu lepší právě Kenzo. Většinu času se pohybuje někde v ulicích klanové čtvrti, nebo jednoduše odpočívá poblíž vodní nádrže nedaleko sídla.

Místa

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama