REGISTRACE JSOU OTEVŘENÉ

Uchiha klan- Místa

9. prosince 2017 v 14:00 | Adminka

Sídlo

Související obrázek
Sídlo klanu Uchiha se nachází v klanové čtvrti na jihu Konohy. Po velkém útoku na Konohu pár stovek let zpátky zůstalo nějakou chvíli ležet ladem, ale když se začal klan opět rozrůstat, dočkala se obnovy i tato čtvrť, která dnes již slouží tak, jako dřív. Jeden jediný vchod směrem do centra vesnice zdobí tradiční znaky klanu, dvojbarevné vějíře.
Chrám naka
Výsledek obrázku pro uchiha clan building
Chrám Naka byl stejně jako celá čtvrť klanu Uchiha v minulosti zničen. Tajná podzemní místnost však přežila. V dnešní době, kdy chrám opět stojí, zůstala však zapečetěna technikou, kterou ovládá pouze vůdce klanu. Tajemství kamene v jejích útrobách tak zůstává skryto, z obavy klanu, aby se nenechal svést na scestí, stejně jako jejich předkové. Chrám tak slouží pouze k duchovním účelům, případně ke společenským akcím či shromážděním.
Cvičiště
Výsledek obrázku pro uchiha clan trenink plac
Lesní cvičiště poblíž klanu. Vzhledem ke své lokaci ho z devadesáti procent času využívají pouze příslušníci klanu či jejich blízcí. Nemusí se tak při tréninku bát, že by došlo k prozrazení některých jejich tajemství. Vzhledem ke své lokaci a povaze je ideální k tréninku bukijutsu, taijutsu, genjutsu či některých méně destruktivních ninjutsu technik. Katon chodí Uchihové však raději cvičit k menší vodní nádrži nedaleko klanu.
Vodní nádrž
Výsledek obrázku pro uchiha clan vodní nádrž
Tato vodní nádrž, nacházející se nedaleko klanové čtvrti, slouží nejen jako místo odpočinku či srazu s přáteli a relaxaci, ale příležitostně i k tréninku katonu, kterým klan Uchiha tolik vyniká. Při dobrém načasování a s trochou štěstí si zde člověk může jak v klidu zatrénovat, tak si vychutnat například piknik se svými blízkými.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama