REGISTRACE JSOU OTEVŘENÉ

KNS/ Mikki Uchiha

29. dubna 2018 v 18:43 | Adminka
Související obrázek

HRÁČKA: Prcek
Jméno: Mikki
Příjmení: Uchiha
Body: 50
Hodnost: Genin


Vesnice: Konohagakure no Sato
Věk: 13 let
Pohlaví: Žena
Sen: Udělat dobré jméno svého klanu
Klan: Uchiha
Kekkei Genkai: Sharingan

Váha: 48 kg
Výška: 152 cm
Krevní skupina: AB

Styl boje:
- Taijutsu: Tento styl používá často s kombinacemi s ninjutsu.Celkem to ovládá.
- Ninjutsu: Používá i jako samostatně bez kombinací taijutsu. Myslí si že tento styl vcelku zvládá dobře.
- Genjutsu: Moc je nepoužívá spíš vůbec. Rozpozná je a dokáže se z toho dostat ven.
- Element: Katon
Zbraň, vybavení: Dva Fuuma shuriken, několik motouzů drátu.V malé kapsičce má i pár shurikenů a kouřových bomb.

CHARAKTER

Mikki je na svůj věk poměrně malé postavy. Nemá ráda, když si z ní utahují na úkor její výšky to dokáže hned vybuchnout. Oslovení jako ,,Prťě" , ,,Prcku" , ,,Maličká" nemá ráda. Je z klanu Uchiha a hrdě nosí znak svého klanu na zádech. Svůj Sharingan nedávno probudila při jedné události. Nerada ho, ale ukazuje či používá jen když je nutnost, ještě se ho musí naučit pořádně používat. Toto černovlasé děvče je veselé a je pro každou srandu.U některých věcí se celkem rychle učí a má snahu se naučit novým věcem.Chce zviditelnit svůj klan v tom správném světle a tím vrátit ztracenou slávu co Uchihové měli.Mikki miluje hudbu a často při tréniku mívá špunty v uších,pomáhá jí to i lépe se soustředit.Není to zrovna trpělivý člověk,ale nakonec na ten trik co potřebuje příjde.Je to i takový ochránce na své kamarády nebo týmové kolegy nedá dopustit.Snaží se nedělat chyby a když udělá chybu poučí se aby se to už víckrát nestalo.

Příběh / Životopis:

Mikki se narodila do Uchiha klanu,klan který nedávno ztratit svou tvář.Matka většinou bývala doma a starala se o domácnost, otec byl ninja takže častokrát byl na misích a doma se moc neukazoval.Její o šest let starší bratr Maik se stal geninem když se Mikki narodila. Maik byl celkem talentovaný nikdy mu nedělalo problém se naučit nové jutsu ať to bylo na akademii nebo klanové techniky Uchihů.Když Mikki už dovršila věku kdy už se mohla pomalu připravovat na dráhu ninji ještě před akademií chodívala často se koukat na trénik svého staršího bratra.Byla hodně zvídavá a Maik si toho všiml tak ji pomalu začal ukazovat některé chytré triky s kunaiema takové jednodušší věci.Byl při tom hodně opatrný, protože nechtěl aby se jeho malá setřička nijak nezranila.
Po čase už nastal rok kdy malá Mikki nastupovala na ninja akademii,kde se naučí důležité základy pro ninju.Hodně se učila a trénovala každou volnou chvilku chtěla být jako její velký bráška možná i lepší.Když jí něco nešlo a Maik byl někde pryč dosti se u toho vztekala,ale nakonec vždycky na to přišla a zvládla to.Roky letěli a Mikki nakonec odmaturovala a stala se geninem.Doma na ni byli pyšní, že se jí dobře daří stejně jako staršímu bratrovi.Byla zařazena do týmu a mezi tím se Maik stal chuuninem.
Maik měl ještě jednu zkoušku kdy si měl vybrat jednoho parťáka a v jednom tréninkovým areálu prokázat schopnosti plnohodnotného chuunina.Maik si vybral svou sestru,protože věřil v její schopnosti a věděl že jsou sehraný.Úkol byl jednouchý vystopovat jednoho ninju a sebrat mu svitek a ten pak přivést na dané místo.Tato jejich "mise" probíhala vcelku dobře a rychle i postupovali.Pak se, ale najednou objevili cizí ninjové kteří na ně zaútočili.Prve si mysleli, že to patří k té zkoušce,ale pak si všimli ochranné čelenky těch ninjů.Byli to ninjové ze Suny(Písečné).Maik se rozhodl, že je zdrží a nechá uprchnout Mikki,protože byli v těžké přesile a uvědomil si že nemájí šanci.Během toho to plánu ninjové ze Suny zabili Maika a Mikki to viděla.V náporu emocí se jí objevil v očích sharingan a zázračným způsobem ninji zlikvidovala a uprchla.
Dlouhou dobu se z té ztraty bratra dostávala.Na nějakou dobu se i lidem uzavřela a většinou bývala sama.Ale jak běžel čas tak se z toho pomalu dostala a řekla si, že by Maik nechtěl aby takhle byla smutná,a ale chtěl by aby byla veselá jako dřív.

SCHOPNOSTI

TECHNIKY

Třída E :
Fuubaku Houjin
Henge no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Shunshin no Jutsu
Makimono Fuunyuu to Kaifuu no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama