REGISTRACE JSOU OTEVŘENÉ

SNS/ Aya/Hanako Sayuri

21. dubna 2018 v 0:44 | Adminka
anime ninja girl

HRÁČKA: Alia Arettez
Jméno: Aya/Hanako
Příjmení: Sayuri
Body: 50
Hodnost: Genin


Vesnice: Sunagakure no Sato
Věk: 11/13 let
Pohlaví: Žena
Sen: Prostě přežít
Klan: Žádný
Kekkei Genkai: Žádný

Váha: 45 kg
Výška: 170 cm
Krevní skupina: A+

Styl boje:
obecně: Hanako nemá ve zvyku lézt do sporů, nejraději se z nich vymluví, když už to ale nejde, používá nejčastěji:
- Taijutsu: používá jej nejraději. Má svůj vlastní osobitý styl, který by se dal nazvat jako improvizace. Má základy, to ano, ale nemyslí si, že naučit se přesný postup na nějakou situaci, je správné.
- Ninjutsu: Nebere jej jako samostatný způsob boje. Často jím doplňuje taijutsu, ale snepoužívá jej samostatně.
- Genjutsu: umí jej celkem obstojně, ale nepoužívá jej ráda. Spolehlivě jej pozná a prolomí.
- Element:žádný
Zbraň, vybavení: krátké nindžato (viz. obrázek postavy)

VZHLED

Hanako je sředně vysoká dívka s krátkými rudými vlasy s nádechem do vínova. Podobnou má i barvu očí, kdy přes jedno oko má přehozenou ofinu. Bledá pleť a stejně bledé rty, které jsou často ve sveřepém stisknutí nebo v sarkastickém úškrnu. Na první pohled moc nevyniká, i když její vzhled poněkud netypický. Občas si jí podle tváře spletly s chlapcem, nebýt poněkud bujného hrudníku (až ve vyšším věku, samozřejmě). Nikdy se neobléká vyzývavě a vždy nosí jedno a to samé oblečení, má ho v šatníku víckrát. Jedná se o kimonovou bojovou tuniku končící nad koleny s květinovým vzorem. Hrudní šněrovačku se sponou jink-jank a s pásem ze světle fialové látky, černé rukavice s chrániči a modrá šála, kterou používá i k zakrytí spodní části obličeje. Dále to jsou černé elastické kalhoty a uzavřenými boty bez podpatku a s měkkou podrážkou, což jí umožňuje tiché plížení třeba i po štěrku.

CHARAKTER

Hanako je sředně vysoká dívka s krátkými rudými vlasy s nádechem do vínova. Podobnou má i barvu očí, kdy přes jedno oko má přehozenou ofinu. Bledá pleť a stejně bledé rty, které jsou často ve sveřepém stisknutí nebo v sarkastickém úškrnu. Na první pohled moc nevyniká, i když její vzhled poněkud netypický. Občas si jí podle tváře spletly s chlapcem, nebýt poněkud bujného hrudníku (až ve vyšším věku, samozřejmě). Nikdy se neobléká vyzývavě a vždy nosí jedno a to samé oblečení, má ho v šatníku víckrát. Jedná se o kimonovou bojovou tuniku končící nad koleny s květinovým vzorem. Hrudní šněrovačku se sponou jink-jank a s pásem ze světle fialové látky, černé rukavice s chrániči a modrá šála, kterou používá i k zakrytí spodní části obličeje. Dále to jsou černé elastické kalhoty a uzavřenými boty bez podpatku a s měkkou podrážkou, což jí umožňuje tiché plížení třeba i po štěrku.Je to dosti svérázná, hubatá holka se špatným a hodně otravným smyslem pro sarkastický humor. Neuznává autority, dělá si z nich srandu a většinou se zdá, že ignoruje cokoliv co řeknou. Ovšem není blbá a nevystaví sebe nebo ostatní nebezpečí jenom proto, že chce někoho provokovat. V tomto je opravdu poslušná a uznává, že starší ninjové mají více zkušeností, pokud to není do nebe volající hovadina, pak se začne hádat. Její jedno, co si ní druzí myslí, komu se nelíbí jaká je, ať jí políbí, možná proto nemá moc přátel. Nezáleží ji na ostatních, jde jí pouze o sebe a na nikoho jiného se neohlíží. Dokonalý příklad postoje ninji, špatný příklad postoje lidské bytosti. Není ovšem zlá, ne v pravém slova smyslu. Někomu by se mohla zdát jako arogantní, sebestředná a egoistická mrcha, ale kdesi hluboko to je jen malá zraněná holka, co se ostatních lidí bojí.

Příběh / Životopis:

Hanako (pravým jménem Aya) se narodila do chudé rodiny. Sice neměli moc majetku a peněz, ale byly šťastní. Měla ještě o pár let starší sestru (Hanako), která se starala o churavou matku. Všechno bylo dobré, alespoň pro ni. Sice se na ně ostatní lidé koukaly s opovržením, bály se jich, pokřikovaly na ně a vyhněli je, ale dokud měli jeden druhého, nějak to zvládly. Dokonce byla i naděje na zlepšení, když se její sestra rozhodla přihlásit na ninja akademii v době, kdy Aye bylo devět let. Ale pak přišla velká písečná bouře. Nejvíce to odskákali chudinské čtvrť města, jež byla hned na okraji. Byla zasypána tunami písku. Pohřbilo to celou její rodinu, včetně sestry. Ona sama byla v té době jiné části města, kdy šla pro příděly jídla pro chudé, proto se dokázala včas dostat do úkrytu. Když celá bouře přešla a sčítaly se ztráty, byla celá její rodina prohlášena za mrtvou. Nechtěla do dětského domova, poměry tam byly strašné, tak ji napadlo vydávat se za sestru. Vzhledově od sebe byly skoro k nerozeznání, a protože lidi, co by ji mohli poznat, byly z chudinské čtvrti a skoro všichni zemřeli, nebylo to tak těžké. Neměla u sebe doklady, ale protože Hanako poslala už přihlášku s fotkou, byla Aya indentifikovaná podle ní a byly jí vydány nové, ale se jménem Hanako a věkem jedenácti let, ačkoliv jí bylo pouhých devět. Ostatky Hanako pak byly označeny jako Aya a pohřbeny ve společném hrobě. A Hanako odešla na akademii. Bohužel její inteligence a chytrost byla sice mírně nadprůměrná, ale pořád odpovídala věku devíti let, proto měla velké problémy se na akademii udržet. Dvakrát propadla a během toho se stávala obětí hodně brutální šikany ze strany žáků i některých učitelů. Až když opravdu dosáhla věku jedenácti let, dokázala se dostat na stejnou úroveň jako její spolužáci.

SCHOPNOSTI

TECHNIKY

Třída E :
Fuubaku Houjin
Henge no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Shunshin no Jutsu
Makimono Fuunyuu to Kaifuu no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
Nawanuke no Jutsu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama