REGISTRACE JSOU OTEVŘENÉ

KiNS/ Mirai Shin

9. května 2018 v 11:58 | Adminka

HRÁČKA: Arkánie
Jméno: Mirai
Příjmení: Shin
Body: 50
Hodnost: Genin


Vesnice: Kirigakure no Sato
Věk: 15 let
Pohlaví: Žena
Sen: "Být silná, přežít, získat respekt, stát se prvotřídním zabijákem … co já sakra vím?"
Klan: žádný
Kekkei Genkai: žádný

Váha: 47 kg
Výška: 159 cm
Krevní skupina: 0-

Styl boje:
- Taijutsu: Nutno uznat, že Mirai v boji zblízka vyniká nad většinou, ale téměř vůbec ho nepoužívá … jen když je to opravdu nutné. Nerada si špiní ruce a z tohoto hlediska jí lépe vyhovuje styl boje na delší vzdálenost.
- Ninjutsu: Toto umění používá v kombinaci s iluzionárním. V ninjutsu je též velmi zručná, ale již ne tak "neporazitelná" jako v genjutsu.
- Genjutsu: Svět iluzí je Mirainou doménou. Bezpochyby je genjutsu její nejsilnější a nevyužívanější stránkou.
- Element: Chakra bez příměsu elementu
Zbraň, vybavení: Lékárnička, Dráty, Kouřové bomby, Výbušné lístky, Senbony, Bojová ocelová hůl, Tantō, Ninjatō, Chakrový luk

CHARAKTER

"Křehké děvče, které nemůže být prvotřídní vrah … nemůže být kunoichi." To slyšívá Mirai často. Její vzhled je velmi klamný - malý vzrůst, hubené tělo, pobledlá kůže … jako týden před smrtí a k tomu všemu šaty a doplňky, ve kterých vypadá doslova jako panenka. Uvnitř je však mnohem tvrdší a zákeřnější. Jednoduše je to manipulativní mrcha, která když si něco zamane a nezíská to ani intrikami a silou, tak to poslední co si budete přát zažít na tomto světě je její hněv. Většinou však bývá klidná, tichá a vypočítavá, ale když s ní emoce zacloumají … vždycky to někdo odskáče. Ne, že by se musela příliš snažit. Neumí totiž pod náporem negativních emocí ovládat své schopnosti, které takto častokrát mívají až destruktivní účinky. Proto se většinou tváří chladně, ale to neznamená, že nerada vyvolává spory. Spíše tedy má jen v oblibě urážet a ponižovat všechny kolem sebe, ovšem když je příležitost ukázat, co se v ní skrývá, tak ji rozhodně nepromarní.

Příběh / Životopis:

Mirai už od kolébky bylo předurčeno vůdcovství. Byla totiž prvorozená … nejstarší ze tří sourozenců. Nemluvě o tom, že se očividně narodila s kunaiem v ruce. Už od malička prokazovala talent skutečného zabijáka … a že elitních vrahů měla plnou rodinu. Vždy se za to styděla. Uvnitř nikdy nechtěla podstupovat vražedné tréninky a cvičit se na zrůdu, ale kdyby se otci vzepřela, zabil by ji. Nakonec se podvolila zvenčí i zevnitř a z malé nevinné holčičky se stalo to … co dnes z Mirai je. Ztráta rodičů na misi a smrt sourozenců při jednom z tréninků k tomu jen přispělo. Když už Mirai nic nebrzdilo, tak se přihlásila na akademii. Nad svými spolužáky vynikala ve všech směrech. Sotva nastoupila, tak znala veškeré základy ninjutsu, ovládala už velmi dobře genjutsu, pravda, že v taijutsu trochu pokulhávala, ale to vše dohnala svou inteligencí. Zkoušky složila o tři roky dříve a když už ji nedrželo nic ani ve vesnici, rozhodla se žít mimo ni, ovšem ji zcela neopustila. Stále nosí svou ninja pásku, která označuje její příslušnost k Mlžné vesnici a stále se ke své vesnici hrdě hlásí.

SCHOPNOSTI

TECHNIKY

Třída E :
Fuubaku Houjin
Henge no Jutsu
Kage Shuriken no Jutsu
Kakuremino no Jutsu
Kawarimi no Jutsu
Bunshin no Jutsu
Shunshin no Jutsu
Makimono Fuunyuu to Kaifuu no Jutsu
Nawanuke no JutsuNawanuke no Jutsu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama